Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Treść nie może mieć więcej niż 60000 znaków. 

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Wielkość czcionki:
Kolor czcionki
Formatowanie jest włączone
[url] jest wyłączony
Emotikony są włączone
Wyłącz formatowanie
Wyłącz emotikony
Kod potwierdzający
Kod potwierdzający:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
   

Wyświetl wiadomości w tym wątku - Badanie rynku - ustawa o poż. publ. i wolon. 20.09 W-wa
Autor/ka Wiadomość
  Tytuł:  Badanie rynku - ustawa o poż. publ. i wolon. 20.09 W-wa  Cytuj
Dzień dobry, pracuję dla firmy Lokalne Badania Społeczne. W najbliższym czasie będziemy prowadzić w WARSZAWIE badanie na temat nowych projektów rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, za które każdy uczestnik OTRZYMA 70zł w gotówce. Zmiany wprowadzane przez rząd dotyczą m.in. Rady Działalności Pożytku Publicznego, wzorów ofert i umów na realizację zadań publicznych oraz sprawozdań merytorycznych organizacji pożytku publicznego (OPP).

Są to nowe rozwiązania prawne, które mogą znacząco wpłynąć na sposób funkcjonowania organizacji
pozarządowych i ich relacje z jednostkami samorządu terytorialnego. Z tego powodu organizujemy spotkania
w różnych miastach, aby poznać Państwa opinie na ten temat.

Chciałbym zaprosić Państwa) do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w WARSZAWIE 20 WRZEŚNIA o 16:45 bądź 19:15 (W zależności jak Państwu będzie pasowało). Będzie to ok. dwugodzinna dyskusja w gronie kilku działaczy organizacji pozarządowych i urzędników. Podczas rozmowy przedstawione zostaną szczegóły proponowanych zmian prawnych, ponadto chcielibyśmy przesłać chętnym osobom wstępne materiały, aby mogli Państwo się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem spotkania.

Organizujemy 2 grupy - każda po 11 osób. Byłbym wdzięczny, gdyby chcieli Państwo wziąć udział w naszym społecznym badaniu rynku oraz zapytali znajomych :)

Prosiłbym o kontakt na adres mailowy juliuszn@gmail.com

Pozdrawiam!
Wiadomość Dodano: środa, 12 września 2018, 16:33


cron