Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Kryterium dochodowe 415zł.
WiadomośćDodano: niedziela, 10 października 2010, 15:19 
Hej czy ktoś z Was słyszał o kryterium dochodowe z Opieki :?: Czytałam na forum że od 1pażdziernika 2010roku kryterium dochodowe nie może przekroczyć 415zł http://ops.pl/news.php?id=20830
Ja pytałam się w Opiece w Aleksandrowie Kujawskim a oni zaprzeczyli albo nie chcą się dostosować :evil:
Zresztą u Nas OPIEKA KANTUJE ŻE SZOK DAJĄ KOMU CHCĄ :x Człowiek pójdzie po pomoc a patrzą na Ciebie jak na złodzieja jak by ze swoich dawali a przecież gdybym nie musiała to bym do nich nie szła bo to nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy :(

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Kryterium dochodowe 415zł.
WiadomośćDodano: poniedziałek, 11 października 2010, 16:56 

Jeszcze to nie weszło w życie i dalej obowiązuje 351 zł na osobę w rodzinie i 477 zł dla osoby samotnie gospodarującej.
Źródło http://www.mpips.gov.pl/index.php?gid=83.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: wtorek, 12 października 2010, 17:16 
Dziwne bo tu pisze co innego :shock: http://ops.pl/news.php?id=20830

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: środa, 13 października 2010, 15:10 

Widocznie Komisja Trójstronna jeszcze nie wystąpiła z wnioskiem do Rady Ministrów o zmianę kryterium lub Rada Ministrów nie przyjęła tego wniosku albo jeszcze go w ogóle nie rozpatrywała. Rzeczywiście jest to dziwne. Oficjalnie zamieszczonym na stronie MPIPS obowiązującym kryterium dochodowym jednak jest 351 zł i 477 zł.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: środa, 13 października 2010, 18:35 
:o Możliwe że tak :| To ja już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim bo pisze czarnym na białym że decyzja podjęta i od październik będzie kryterium obowiązywało 415zł 2010roku.To niech się zdecydują a nie obiecują i nic z tego co nie?A zresztą obiecanki cacanki........ Ja mam chore dziecko i do pracy nie mogę iść nie mam też żadnego zasiłku bo wliczają wypłatę męża,rodzinne i dodatek mieszkaniowy i wychodzi że mi przekracza a znam ludzi którzy mają więcej niż ja i dostają powiedz mi gdzie tu sprawiedliwość?A są ludzie którzy żerują na opiece a ci najbiedniejsi cierpią :evil: !

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach