Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Założenie fundacji
WiadomośćDodano: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 14:11 
Witam wszystkich,

Nazywam się Asia i mieszkam z rodziną i mężem w Jaktorowie. Kilka lat temu byłam wolontariuszką w Portugalii we współpracy z Fundacją Wolności i A.R.C.I.L. w Portugalii. Wyjazd byłą w ramach programu unijnego Program Młodzież. Pod moim postem podam linka, gdzie możecie się dowiedzieć o tym, co robiłam w ramach wolontariatu.

Ale przejdźmy do sedna. Myślałam, że fajnie by było stworzyć w Jaktorowie własną fundację, np. przy szkole albo bibliotece, tak żebyśmy mogli organizować jakieś fajne inicjatywy dla młodzieży. Myślałam stricte przy pracy przy programie Młodzież, gdyż obejmuje wiele różnych akcji, wolontariat, wymiany młodzieży, rozwój gminy i wszystko przy udziale młodzieży.

Z własnego doświadczenia wiem, jak takie różne akcje rozwijają ludzi i otwierają ich oczy na świat, a także pomagają w ćwiczeniu języków obcych oraz są fajnym pomysłem na wolny czas. :)

Szukam ludzi, którzy wraz ze mną chcieliby taką fundację tworzyć, pomagać w promowaniu oraz w zbieraniu funduszy i poświęcić np. jeden dzień w tygodniu, żeby popracować w fundacji. Ja pracuję od poniedziałku do piątku w biurze i do tego studiuję, wiec wiem, że sama tego nie udźwignę a chciałabym stworzyć coś dla całego Jaktorowa.
Czekam na ludzi otwartych na poznawanie świata i mających przynajmniej jeden dzień wolny w tygodniu. :)

http://www.fundacjadlawolnosci.org/?page_id=1417 wolontariuszka - Joanna Golec
http://www.mlodziez.org.pl/ - o samym programie

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach