Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: poszukiwanie ojca
WiadomośćDodano: wtorek, 3 listopada 2009, 11:29 
Mam pytanie.Slyszalam ze przez czerwony krzyz mozna odnalezc ojca dziecka ktory obecenie przebywa za granica.Niestety nie uznal dziecka wiec w swietle prawa nie da sie nic zrobic, :( jednak unuika juz odpowiedzialnosci piec lat a ja nie wiem gdzie dokladnie przebywa i nie moge przeciwko niemu zlozyc pozwu do sadu.Z gory dziekuje za wzelkie informacje

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: poszukiwanie ojca
WiadomośćDodano: piątek, 27 listopada 2009, 16:57 
A znasz jego ostatni adres zamieszkania w Polsce?

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: środa, 23 grudnia 2009, 14:06 
znam jego poprzedni adres w Polsce ale zostal stamtad ,tuz przed wyjazdem do Angli,wymeldowany wiec nie wiem czy to cos da.A o jego obecnym adresie wiem tylko tyle ze jest w Angli dokladnie w Szkocji.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: wtorek, 9 marca 2010, 14:03 
cóż trudna sprawa.faktycznie ciezko będzie go odnalejs ale co do tego musiał mnieć jakieś powody że cie zostaił i co gorsze nie przyznał sie do ojcowstwa.moz ejest jakaś osoba która go zna i ma jakis kontakt z nim,wiesz warto poszukać i się przekonać.wiem ze to może głupie co teraz napiszę ale jeśli znasz jego dokładne dane i wygląd to mozesz sprubować w necie na naszej-klasie czy widu widu,no i zapewne wiecej takich stronek jeszcze jest.a wiec ja bym tak zrobiła kilka godzin przed kompem i by sie okazało.to nie zaszkodzi a może ci pomuc lub tać jakieś wskazówki lub(ślaby)
trzymaj się nara

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach