Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Czy pracownik Oświaty ma prawo obrażć osobę proszącą o pomoc
WiadomośćDodano: sobota, 22 listopada 2008, 13:09 

Jestem mamą dwu i pół letniej Agnieszki która jest opóźniona psychomotorycznie i ma dziecięce porażenie mózgowe, córeczka nie siedzi i nie raczkuje a tym bardziej nie chodzi. Staram się o zwrot pieniędzy za dojazdy z dzieckiem do ośrodków rehabilitacyjnych i szpitali, Pan w Oświecie na początku kazał mi zbierać dane ile kosztują bilety i ile jest kilometrów do miejsc do których jeździmy, bo jeździmy własnym samochodem gdyż wózek dziecka się nie mieści do busów. Nie dawno dowiedziałam się że jest jakaś ustawa która mówi że powinniśmy dostać 30gr.zwrotu za kilometr gdy powiedziałam miesiąc temu o tej ustawie temu Panu to się zgodził ale dopiero od nowego roku. W ten wtorek dostałyśmy pieniądze za cały rok w wysokości1680złw co wszedł jeszcze rachunek za turnus rehabilitacyjny w wysokości 595zł.czyli na samo paliwo dostaliśmy1085 a z moich obliczeń wynika że zapłaciłam za samo paliwo ponad 1600zł.
Ale już nie o to mi chodzi, tylko ten Pan powiedział mi że w tym roku już nic od niego nie dostaniemy i żebym od następnego roku zbierała bilety.
Zapytałam go co z tą ustawa o 30gr. za kilometr to powiedział że takiej ustawy nie ma. Powiedziałam mu że przecież się na to zgodził a on krzyknął na mnie i powiedział że nic takiego nie mówił i żebym z niego nie robiła głupka to ja mu powiedziałam że on ze mnie robo głupka.
Na te pieniądze czekałam już od września i powiedział we wrześniu że dostanę je w październiku i wtedy też ich nie było dwa tygodnie wcześniej zanim mi wypłacił te pieniądze to było w piątek powiedział że pieniądze już są i że przeleje mi je na konto po niedzieli więc zadzwoniłam do niego w poniedziałek a on mi powiedział że jest na urlopie i muszę poczekać jeszcze tydzień.
Denerwuje mnie też to że za każdym razem gdy do niego przychodzę pali papierosy a podobno w miejscach publicznych nie wolno palić.
Czy ktoś z Państwa ma jakąś wiedzę co w tej sprawie powinnam zrobić i czy taka ustawa o tych 30gr. za kilometr istnieje?

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Czy pracownik Oświaty ma prawo obrażć osobę proszącą o pomoc
WiadomośćDodano: czwartek, 18 listopada 2010, 20:13 
Najwyraźniej coś kręcą skoro pieniądze już miały być , a teraz ich nie ma.

------------------------------------
boże narodzenie-na narty do austrii

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Czy pracownik Oświaty ma prawo obrażć osobę proszącą o p
WiadomośćDodano: poniedziałek, 6 lutego 2012, 00:26 
opieka społeczna w Polsce jest wielką klika ,oszuści i jeśli ktoś ma trudna sytuacja materialna to się śmieją i pytają ,,nie radzi sobie pan na naszej zielonej wyspie ,, wstyd !!!!!

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Czy pracownik Oświaty ma prawo obrażć osobę proszącą o p
WiadomośćDodano: piątek, 6 lipca 2018, 09:07 

brak poszanowania dla osoby ubiegającej się..
może podobny wątek będzie na forum http://medyczneforum.pl

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach