Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: PILNE
WiadomośćDodano: niedziela, 5 września 2010, 09:12 
WITAM MAM PEWIEN PROBLEM SĄD SKAZAŁ MNIE NA 1 ROK POZBAWIENIA WOLNOŚCI(CHODZI O POBICIE) NARAZIE WYROK JEST NIEPRAWOMOCNY. SĄD SKAZAŁ MNIE BEZ JEDNOZNACZNYCH DOWODÓW WSKAZUJĄCYCH NA TO ŻE BYŁEM NA MIEJSCU ZDARZENIA. ŻADEN Z POSZKODOWANYCH NIE ROZPOZNAŁ MNIE JAKO SPRAWCY. SĄD WYDAJĄC WYROK SUGEROWAŁ SIĘ TYM ŻE NA MIEJSCU ZDARZENIA SPISANO REJESRTACJE SAMOCHODU MOJEGO OJCA. SĄD W UZASADNIENIU WYROKU NAPISAŁ ŻE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ŻE BRAŁEM UDZIAŁ W TYM ZDARZENIU POMIMO ŻE KAŻDY Z POSZKODOWANYCH ZEZNAŁ ŻE MNIE NIE ROZPOZNAJE ORAZ NIE PAMIĘTA SAMOCHODU. OSOBĄ KTÓRA PODAŁA REJESTRACJE BYŁ PRZEJEŻDZAJĄCY TAKSÓWKARZ KTÓRY RÓWNIEŻ ZEZNAŁ ŻE NIE JEST W STANIE WSKAZAĆ KIEROWCY ORAZ ŻE MNIE NIE ROZPOZNAJE.SĄD W MOIM PRZYPADKU JEST JEDNOSTRONNY I NIE BIERZE POD UWAGĘ TEGO ŻE MAM STAŁĄ PRACĘ KREDYT I KOBIETE W CIĄŻY.WCZEŚNIEJ BYŁEM KARANY I SĄD TYM SIĘ SUGERUJE, I NIE BIERZE POD UWAGĘ ŻADNYCH ARGUMENTÓW MOJEJ OBRONY. PROSZĘ DORADZIĆ CO MAM ZROBIĆ W TAKIEJ SYTUACJI A ZA POMOC Z GÓRY DZIĘKUJE

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: PILNE
WiadomośćDodano: niedziela, 5 września 2010, 09:41 

Złóż odwołanie od wyroku.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: niedziela, 5 września 2010, 14:10 
i załatw sobie adwokata. Jeśli jest tak jak piszesz to dobry adwokat powinien dużo zdziałać na twoja korzyść.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: środa, 29 lutego 2012, 06:11 
Z własnego doświadczenia jako poszkodowany wiem że jeden wyrok jest sprawiedliwy to to że każdy musi umrzeć, ale do rzeczy: Jeżeli stać cię na dobrego adwokata to sprawę masz wygraną, obserwuj bacznie terminów, jeżeli wyrok cię nie zadowala to się odwołuj.
Z usług prawnika korzystamy tylko raz do napisania odwołania, pozostałe to kopie tego pierwszego z małymi poprawkami.
Staraj się tą sprawę nagłośnić, im więcej tym lepiej nie jako poszkodowany lecz jako obrońca pokrzywdzonych.
To jest prawdziwe co jest poniżej, nie pozwól sobie ażeby do tego dodano choć jeden wyraz bo ten wyraz może Ciebie zgubić.
SĄD SKAZAŁ MNIE MIMO ŻE NIE BYŁEM NA MIEJSCU ZDARZENIA. ŻADEN Z POSZKODOWANYCH NIE ROZPOZNAŁ MNIE JAKO SPRAWCY. SĄD W UZASADNIENIU WYROKU NAPISAŁ ŻE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ŻE BRAŁEM UDZIAŁ W TYM ZDARZENIU POMIMO ŻE KAŻDY Z POSZKODOWANYCH ZEZNAŁ ŻE MNIE NIE ROZPOZNAJE.
Pozdrawiam.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach