Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: ZASIŁEK STAŁY
WiadomośćDodano: wtorek, 17 stycznia 2012, 23:51 
Witam !!Proszę o pomoc , i udzielenie mi konkretnej odpowiedzi na następujące pytanie. Otóż:
Prowadzę rodzinę w któej są przyznane dwa zasiłki stałe. Pani X miałą jako piewrwsza go przyznany a pan Y około pól roku po niej. Rodzina jest 8 osobowa a dochód to : zasiłki rodzinne, fundusz alimentacyjny, dotacja mieszknaiowa no i oczywiście zasiłki stałe. w związku ze zmianą wysokości zasiłków rodzinnych konieczne jest przeliczenie wysokości zasiłków stałych. Zatem co wlicza się w dochód pani X a co w dochód pana Y
? POdkreślam, że pani X była pierwszym świadczeniobiorca tej formy pomocy. Prosze pilnie o odpowiedź!!Pytam bo szczerze mówiąc ja wliczałam w dochód pani X zasiłki rodzinne, FA i dotacje mieszknaiową. a w dochód pana Y zas. rodzinne, FA, dotacja i zasiłek stały pani X za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku czy li w tym przypadku za grudzień, bo w styczniu przeliczam. Jednak nasz prawnik oświadczył że w dochód Pani X powinnam wziąźć równiez zasiłek stały pana Y.... pytanie moje jest jednak dlaczego? Przeciez to nielogiczne!!! Chyba że się mylę? PROSZĘ O POMOC

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach