forum.ngo.pl
http://forum.ngo.pl/

Seminarium – konsultacje społeczne. „BIPnij dla przejrzystoś
http://forum.ngo.pl/viewtopic.php?f=16&t=6022
Strona 1 z 1

Autor/ka:  Bona Fides [ środa, 31 października 2012, 15:26 ]
Tytuł:  Seminarium – konsultacje społeczne. „BIPnij dla przejrzystoś

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Bona Fides" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z regionu częstochowskiego, bytomskiego i sosnowieckiego na seminaria, które odbędą się w dniach 20 listopada (Częstochowa), 21 listopada (Bytom), 22 listopada 2012 roku (Sosnowiec) w ramach realizacji projektu "BIPnij dla przejrzystości i transparentności NGO".

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane narzędzia i rozwiązania wypracowane przez zespół ekspertów pochodzących z różnych organizacji i instytucji, które zapewnią organizacjom pozarządowym prawidłowe funkcjonowanie.
Zaprezentujemy dokumenty dotyczące wymagań prawno-formalnych. Przedstawimy również projekt wzorcowej strony internetowej BIP (Biuletyn Informacji Publicznej), dostosowanej do potrzeb NGO. Organizacje będą mogły skorzystać bezpłatnie z wypracowanych przez naszych ekspertów rozwiązań. Udział w seminarium również jest całkowicie bezpłatny.

Każda organizacja może zgłosić 3 uczestników.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: katarzyna@bonafides.pl

Projekt „BIPnij dla przejrzystości i transparentności NGO” realizowany jest w okresie kwiecień 2012 – listopad 2013 przez Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST oraz Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Bona Fides, a współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona 1 z 1
Portal organizacji pozarządowych - www.ngo.pl
http://forum.ngo.pl/