Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Praca dyplomowa nt. organizacji pozarządowej
WiadomośćDodano: środa, 7 listopada 2012, 09:32 
Dzień dobry

Po kilku próbach wysyłania prywatnych maili do organizacji pozarządowych, to forum wydało się być jedynym rozsądnym rozwiązaniem.

Zwracam się z pytaniem i jednocześnie prośbą dotyczącą prowadzonych przez Państwa organizacji. Jestem studentem trzeciego roku zarządzania i przyjdzie mi pisać pracę dyplomową na wybrany przeze mnie temat. W tym właśnie momencie muszę już zacząć się zastanawiać nad wyborem owego tematu i tym, czy potem będę w stanie uzyskać jakiekolwiek informacje, o które będę mógł oprzeć wiarygodność swojej pracy.

Wstępnie wybrałem temat dotyczący "Strategii wybranej organizacji pozarządowej". Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą, czy znalazłby się ktoś, kto mógłby mi pomóc i udzielić potrzebnych informacji?

Czy istniałaby jakakolwiek szansa, iż moglibyście Państwo udostępnić na moją prośbę:

- Informacje dotyczące działań organizacji w praktyce,
- Państwa historii, 
- Sformułowania misji, celu, 
- Z kim Państwo współpracujecie, 
- Jakie akcje Państwo przeprowadziliście i z jakim efektem,
- Jakie akcje planujecie Państwo wdrożyć.

Z miejsca chciałbym zaznaczyć, że jeżeli tylko uzyskałbym powyższe informacje, to podanie nazwy organizacji (choćby z jakichkolwiek konkurencyjnych względów) nie byłoby konieczne, ani możliwe bez Państwa uprzedniej zgody. Bardzo prosiłbym o odpowiedź.

Gdyby znalazł się ktoś, kto mógłby mi pomóc bardzo prosiłbym o kontakt na maila przybylakamil@gmail.com.

Z poważaniem
Kamil Przybyła

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach