Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: przymusowe wyrejestrowanie z urzędu pracy !?!? hańba
WiadomośćDodano: czwartek, 27 sierpnia 2009, 20:53 
Witam Wszystkich
Po ostatniej wizycie na podpisie w urzędzie pracy myślałam, że szlag mnie trafi....o to co mi powiedziała pani urzędniczka:
kolejny podpis będzie pani miała za 3 miesiące....
proszę szukać pracy....
my też będziemy pani szukać pracy i w razie czego będziemy panią wzywać....
a jak ten czas minie to jesteśmy zmuszeni panią wyrejestrować....
SSSZZZOOOKKK
Na jakiej podstawie się pytam??????co to za bezprawie!!!!
Chodze w terminie na każde ich wezwanie (nawet byłam na podpisie jak miałam 38 stopni gorączki a był mróz)
Urząd pracy jest po to by pomagał bezrobotnym ....pracy dla ludzi nie mają i jeszcze chcą wyrejestrować ludzi....a wrazie choroby to chyba przyjdzie umrzeć bo za co się do lekarza pójdzie ...ani kasy się nie ma bo brak pracy to jeszcze ubezpieczenia, a bez ubezpieczenia nie przyjmą!!??
Hańba i wstyd dla naszego rządu...jego polityki i polskiego bezprawia ...jakie mamy w tych czasach !
Rząd obiecywał że w Polsce będzie lepiej ...a co mamy bagno...a jeszcze większę się robi!!!???
Przytocze słowa z kabaretu:
"renciści i emeryci mogą przechodzić na czerwonym świetle"
"głodni mają zjeść bezrobotnych"...
zus-y by miały więcej kasy dla siebie i bezrobocie by spadło?!
Jeśli ktoś spotkał się z podobną sytuacją prosze o odpowiedzi!!
pozdrawiam wszystkich i czekam na opinie i odpowiedzi i porade co mam zrobić w tej sytuacji

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: przymusowe wyrejestrowanie z urzędu pracy !?!? hańba
WiadomośćDodano: sobota, 27 lutego 2010, 00:54 
chyba założyć własną działalność i nomenomen złożyć zapotrzebowanie na pracowników do swojej firmy w biurze pracy /ucieszą sie wszyscy a Ty zobaczysz jak to łatwo być pracodawcą/, dać im potem pensje, oplacic ZUS-y, oprzyrządować stanowisko pracy i mieć wszystkim wszystko za złe ..... heheheh..... tak serio to weź się po prostu do działania i nie lamentuj - nawet jakbyś miała wykonywać na początku swojej kariery zawodowej tylko proste prace i sama dla siebie być firmą, szukać zleceń i wystawiać faktury za pracę a nie czekać na mannę z nieba .... są przecież fundusze na uruchomienie działalności krajowe i unijne .... powodzenia i wiecej wiary w siebie i nie wyciągaj łapy aby ktoś Tobie wszystko dawał /zwłaszcza gotową kasę/ bo tak najprościej - TO JEST DOPIERO WSTYD I HAŃBA !!!

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach