Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Re: Przykre życiowe sprawy nauczycieli
WiadomośćDodano: wtorek, 4 lipca 2017, 20:38 
Od roku jestem na emeryturze, nie dlatego, że chciałam, raczej musiałam, Naraziłam się burmistrzowi i trzem koleżankom, które rządza w szkole. Im wolno wszystko, bo pomagały burmistrzowi walczyć z dyrektorką, która nie była mu posłuszna.Jedna z tych trzech zawsze donosi burmistrzowi o wszystkim, druga była motorem napędowym w walce z nieposłuszną dyrektorką, a trzecia nawet zeznawała ,że coś widziała, chociaż w tym czasie była w zupełnie innym miejscu!Obecna dyrektorka otwarcie mówi, że ona nie rządzi w szkole,ona tylko chce i lubi brać dyrektorską pensję, wykonuje więc polecenia burmistrza i wg niego jest dobrym dyrektorem.Zawsze zanim podejmie jakąś decyzję ,biegnie do urzędu miasta...Nauczyciele nie rozmawiają ze sobą, bo jeden boi się drugiego.W pokoju nauczycielskim był podsłuch, nagrania z posiedzenia Rady Pedagogicznej krążyły wśród rodziców i nikt nie poniósł konsekwencji...nagrywała jedna z trzech, a one są nietykalne...Zapytałam jedną z kolezanek ,czy coś zmieniło się w szkole , a ona tylko machnęła ręką i stwierdziła: ,,Jeszcze ? lat i będę miała spokój.Zazdroszczę ci ,że udało się zwiać z tego burdelu!"Jeszcze trzy lata temu była to jedna z najgorszych szkół w Polsce chociaż wyniki nauczania były niezłe, teraz jest jedną z lepszych i nie chodzi o wyniki nauczania, bo szkoła nie ma wysokich wyników w nauce , nie ma laureatów w konkursach.Za to ciągle organizowane są jakieś imprezy i młodzież w nich uczestniczy. Dla młodych ludzi to fajne, bo rzadko uczestniczą w zajęciach lekcyjnych.. Dla burmistrza też dobrze, bo ,,igrzyska" przysparzają zwolenników, a lud im głupszy tym posłuszniejszy i można nim manipulować. Każdemu młodemu człowiekowi zawsze powtarzam Nie Bądz Nauczycielem, bo to najbardziej zniewoleni ludzie !!! I nie jest prawdą,że komuna zniewalała, teraz jest gorzej! Burmistrz nie jest z PIS-u!
Nie wiem po co to opisałam, bo w sumie to mi dobrze na emeryturze!

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach