Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Czyj plac-jak się dowiedzieć?
WiadomośćDodano: piątek, 19 sierpnia 2016, 17:44 
Witam
W Warszawie Na przeciw ul Niegocińskiej tuż przy przedszkolu i bibliotece znajduje się duży betonowy plac z jednym koszem. Stała tam jeszcze bramka, ale ostatnio przewróciła się na dzieciaka z mojego bloku i prawie mu połamało nogę.
Czy możecie się dowiedzieć do kogo należy ten plac? Pracuje w firmie, która prowadzi fundację wspierającą rozwój sportu lokalnego i chciałabym zgłosić projekt do tej fundacji o stworzenie tam miejsca do gier zespołowych. Niestety nie wiem czyj to jest plac.
Dzieci z mojego osiedla nie mają gdzie grać. 8 lat temu nie było kłopotu, bo nie było dzieci, dziś codzien przed moim blokiem jest ze dwanaście dzieciaków, które odbijają piłkę pomiędzy samochodami, bo przed blokiem stworzono parking.
Dziś właściciel któregoś z samochodów zwyzywał mnie bo odbijałam piłke z siostrzeńcem, dacie wiare…kazał mi spier…..bo mu szybę w aucie wybiję, gumową piłką, ja i ośmiolatek.
To już mnie przerosło, nie ma gdzie grać bo są samochody lub betonowy plac z nierównym asfaltem i korzeniami oraz przewracającymi się bramkami. Muszę coś z tym zrobić…boisko przy SP 271 zamknięte na 3 kłódki, dlaczego muszę jechać na Ursynów by poodbijać piłkę, czemu tam mogą mieć boisko ze sztuczną nawierzchnią, a Służewiec może mieć za to kolejny biurowiec w mordorze.
Agnieszka

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Czyj plac-jak się dowiedzieć?
WiadomośćDodano: piątek, 16 grudnia 2016, 11:07 

we Wroclawiu mamy taką mapę własności: http://geoportal.wroclaw.pl/mapy/wlasnosci/

poszukaj, może w Warszawie też taka jest

a jeśli nie ma to udaj się do Urzedu Miasta albo do Rady Osiedla.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach