Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Proszę o pomoc!!!!
WiadomośćDodano: czwartek, 6 listopada 2008, 09:08 
Potrzebuje pomocy!!!. Chciałabym uzyskać informacje na temat pozbawienia praw rodzicielskich i ustanawiania rodziną zastepczą.Chce wiedziec jakie mam szanse aby pozbawic mojego ojca praw rodzicielskich, ktory jest alkoholikiem i nienalezycie wypelnia swoje obowiazki rodziceilskie.Matka jest calkowiecie pozbawiona praw rodziceilskich wiec tylko tata jest prawnym opiekunem.Ja jestem juz dorosla wyprowadzilam sie z domu mam 21 lat studiuje ,jednak obecnie nie mam pracy, jestem na stazu zarabiam 65o zl...jestem jednak wlasciecielka naszego rodzinnego 4 pokojowego mieszkania...wiec posiadam lokum. Chcialabym zostac rodzina zastepcza dla moich nieletnich siostr tj .jedna ma 7 lat a druga 15 lat. Sytuacja w domu jest conajmniej chora chcialabym jak najszybciej zabrac je z tamtad i zapewnic im pelna kontrole pomoc milosc i nalezyte warunki.jestem ciekawa jakie mam szanse bez stalego zrodla dochodu i czy ewentualnie moge liczyc na jakas pomoc finansowa od panstwa( czy sa jakies swiadczenie pieniezne na utrzymanie dzieci dla rodziny zastepczej).Chce zapewnic im byt...nie sztuka pozbawic tate praw rodzicielskich..ale co potem..nie mozge dopuscic do tego zeby wyladowaly w domu dziecka...dlatego zanim podejme jakiekolwiek dzialanie musze wiedziec jakie mam szanse musze wiedziec czy nie zaszkodze im..ja chce pomoc ...chce zeby maily spokoj cisze warunki do nauki...tak bardzo je kocham:-(

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Proszę o pomoc!!!!
WiadomośćDodano: wtorek, 2 grudnia 2008, 21:01 
Podaj miejscowość z której pochodzisz.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach