Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Insuliny i paski po groszu - gdzie tym razem?
WiadomośćDodano: sobota, 13 września 2008, 19:51 
Zakup tańszych leków jest w naszym przypadku bardzo istotną sprawą. Warto zatem zamieszczać cyklicznie info. która z aptek w danym momencie organizuje promocje (dla aptek jest to raczej nieopłacalny proceder, aby zyskać pacjentów zarówno do insulin, jak i pasków "po groszu" DOPŁACAJĄ), ale to ich problem. To może zacznę....

Dotychczas za paski AccuChek płaciłam 3,2, a za ins. Humalog ponad 19 pln, co w kali miesiąca mocno szarpało budżet. Ostatnio lekarz napomknął nieśmiało o aptece kolejowej na żelaznej, mówiąc, że tam jest to za free. Wybrałam się więc do Kielc i na ul. żelaznej najpierw trafiłam do apteki przy ulicy ale, okazało się że to nie ta apteka. Dopiero po chwili trafiłam do słabo oznaczonej (ciekawe czemu) apteki kolejowej w dawnej przychodni kolejowej (wejście w bramie) i faktycznie za 4 op. Humalogów (mix 25 i mix 50), i 4 op. pasków zapłaciłam ....8 gr. Czyli do przodu jakieś 100 pln. Ponadto przede mną babka kupiła Diaprel też w jakiejś niższej cenie. Nie wiem, jak im się to opłaca, ale puki co polecam i zachęcam innych forumowiczów do dzielenia się informacjami gdzie są ulgi dla cukrzyków.

Alicja

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach