Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 1 ] 
Autor/ka Wiadomość
Zobacz profil
 Tytuł: Pomoc psychologiczna i prawna Rzeszów
WiadomośćDodano: wtorek, 8 sierpnia 2017, 12:39 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 8 sierpnia 2017, 12:24
Wiadomości: 1
[b]Szanowni Państwo ![/b]
W okresie wakacyjnym notowana jest większa liczba przestępstw ,co powoduje wzrost liczby osób pokrzywdzonych przestępstwem. W związku z tym Stowarzyszenie Wspierania Zasobów Ludzkich „Nowy Horyzont” zwraca się z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Ośrodek wykonuje zadania w ramach projektu realizowanego ze środków publicznych,. Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem oferuje osobom pokrzywdzonym przestępstwem kompleksowe wsparcie prawne i psychologiczne, grupę wsparcia oraz dodatkowo szeroki wachlarz innych form pomocy. Pokrzywdzeni znajdujący się w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc materialną w postaci bonów żywnościowych i towarowych, dopłat czynszowych, dopłat do edukacji, remontów i innych.
W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o poinformowanie swoich klientów o możliwości skorzystania z oferowanej pomocy przez nasz Ośrodek, jak również zamieszczenie powyższej informacji na Państwa stronach internetowych. Zależy nam na tym, aby informacja dotarła do jak największej ilości osób potrzebujących. Wsparcie będzie udzielane stosownie do potrzeb, w pierwszej kolejności mieszkańcom Podkarpacia, natomiast aby skorzystać z pomocy należy zgłosić się do jednego z Ośrodków w Rzeszowie, Krośnie lub Przemyślu. Informacje o Ośrodkach znajdują się na stronie http://nowyhoryzont.eu. telefonicznie 178581033 lub mailowo :
nowy-horyzont@wp.pl
Ośrodki Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Rzeszowie , Krośnie oraz Przemyślu z góry dziękują za pomoc w imieniu kadry oraz podopiecznych!


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 1 ] 

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich wiadomości

Szukaj:

Masz konto? Wpisz nazwę użytkownika i hasło

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  
cron