Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: konto dla NGO
WiadomośćDodano: poniedziałek, 30 lipca 2018, 07:34 

Dzień dobry,
chciałabym zainteresować Was ofertą skierowaną do NGO właśnie, Przed laty pracowałam w NGO, więc Wasze zapotrzebowanie mniej więcej kojarzę potrzeby. Proponuję pakiet produktów i usług dla organizacji pozarządowych (NGO) w BOŚ BANKU:
Za 14 zł miesięcznie
otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego w złotych
korzystanie z usług bankowości elektronicznej - BOŚBank24 iBOSS,
przelewy elektroniczne na rachunki w BOŚ S.A. – 0 zł

przelewy krajowe na rachunki w innych bankach, w tym zlecenia stałe za pośrednictwem bankowości elektronicznej – 0,50 zł
automatyczne lokowanie środków od 50 000 zł na lokacie overnight
bezpłatne lokowanie środków na rachunkach lokat standardowych
bezpłatne wydanie pierwszych tokenów dla 2 przedstawicieli NGO
wydanie i korzystanie przez okres ważności z pierwszych 2 kart debetowych MasterCard Business,
bezpłatne dokonywanie wpłat gotówkowych na rachunki NGO,
bezpłatne dokonywanie wypłat gotówkowych do kwoty 20 000 zł z rachunków prowadzonych w ramach Pakietu

Poza tym, BOŚ BANK oferuje dodatkowe korzyści, Warto sprawdzić na... momencik...o, tu: https://www.bosbank.pl/organizacje-pozarzadowe
, ale jak wejdziecie na główną, też traficie (bosbank.pl) :)

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: konto dla NGO
WiadomośćDodano: sobota, 25 sierpnia 2018, 23:31 

oferta akurat tego banku wygląda blado w porównaniu z konkurencją: np. Pekao SA, Raiffeisen Polbank SA, BGŻ BNP Paribas SA, a nawet VW Bank SA

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: czwartek, 1 listopada 2018, 15:32 

Owszem, ta oferta jest słaba, jednak informowanie o tym, że Pekao ma lepszą - niekoniecznie.

Wczoraj, po dwóch tyg. oczekiwania na konto w tym banku dla nowego stowarzyszenia, otrzymaliśmy odmowę założenia i prowadzenia konta. Dział prawny zakazał doradcy zakładać kont dla stowarzyszeń. Powodów nie znam, jednak usłyszałam w prost, żeby nie polecać żadnemu NGO konta w tym banku.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: czwartek, 1 listopada 2018, 20:35 

Albionka napisał(a):
Owszem, ta oferta jest słaba, jednak informowanie o tym, że Pekao ma lepszą - niekoniecznie.

Wczoraj, po dwóch tyg. oczekiwania na konto w tym banku dla nowego stowarzyszenia, otrzymaliśmy odmowę założenia i prowadzenia konta. Dział prawny zakazał doradcy zakładać kont dla stowarzyszeń. Powodów nie znam, jednak usłyszałam w prost, żeby nie polecać żadnemu NGO konta w tym banku.
faktycznie oferta PekaoSA nieco się ostatnio pogorszyła, a ta część oferty która wg cennika pozostała bez zmian stała się mniej dostępna (np. opisane wyżej "nie bo nie" dla NGO)

generalnie: najfajniejsze są konta których bank nie reklamuje,
ogólnie mnie jako klienta skutecznie odstrasza molestowanie przez doradcę (który będzie mi próbował wciskać coś niechcianego jak świadek Jehowy nową religię) zmuszając mnie do opędzania się od niego jak od muchy

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: sobota, 3 listopada 2018, 12:37 

Oj tak, to dotyczy każdej dziedziny życia :D

Jednak ta odpowiedź, "nie bo nie" i "nie przychodźcie więcej do nas", "nie polecajcie nas NGO" - to chyba najgorsza wizytówka banku, z jaką się w życiu spotkałam. :)

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach