Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: POTRZEBUJE PILNIE POMOCY
WiadomośćDodano: niedziela, 12 lipca 2009, 16:42 

Mam21 lat ponad dwa lata mieszkalam z narzeczonym.Niestety rozstalismy sie a ja zostalam oszukana i wpedzona w dlugi na ponad 6tysiecy zlotych.Mieszkam teraz z rodzicami ktorzy ledwo co wiaza koniec zkoncem...pracuje dorywczo zajmujac sie osobami starszymi badz dziecmi.Miesiecznie zarabiam ok.1000zl ale nie jestem w stanie splacic tak wielkiego dlugu na jaki mnie naciagnal a odsteki rosna.Mielismy splacac wszystko po pol wiec wczesniej sie o to nie martwilam niestety wyjechal za granice a mnie pozostawil z tym sama.Rodzice nie sa w stanie wziasc juz na siebie kredytu by to splacic ja rowniez nie moge.Niestety dlug splacic trzeba.Zwracam sie z prosba do kogos kto jest w stanie podjac sie udzielenia mi kredytu.Rozumiem,ze zadna osoba o zdrowym rozsadku nie zapozyczy sie dla kogos obcego ale ja zobowiazuje sie do spisanie umowy prawnej gdzie to ja zostane obciazona wszystkimi kosztami kredytu.Poprostu nie jestem w stanie osobiscie wziasc takiej pozyczku gdyz nie mam stalej umowy i prace u przede wszytskim nie spalniam wszystkich kryteriow aby udzielono mi kredytu.Mimo wszytsko jestem w stanie splacic ja w ciagu20miesiecy.Poki co mieszkam z rodzicami wiec oplaty na mieszkanie mnie nie interesuja a sama innych wydatkow nie mam i co miesiac 300-400zl jestem w stanie oddawac.Bardzo prosze o kontakt kasienka-smile1@o2.pl

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: POTRZEBUJE PILNIE POMOCY
WiadomośćDodano: piątek, 30 października 2009, 18:28 
Proponuję inne rozwiązanie - zamiast nowej pożyczki. Należy wystąpić na piśmie do dotychczasowego kredytodawcy z wnioskiem o rozłożenie długu na raty, można samemu zaproponować wysokość raty, którą systematycznie należy wpłacać bezpośrednio na rzecz kredytodawcy.Można zawrzeć ugodę co do dalszej spłaty i ją realizować. Zwykle jednorazowo nikt z pożyczkobiorców 6000 nie wpłaca.
Nic gorszego jak spłacać jedną pożyczkę zaciągając drugą. To pętla samozaciskająca się.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach