Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: NIE WOLNO ŻEROWAC NA CZYJEJŚ CHOROBIE
WiadomośćDodano: wtorek, 19 stycznia 2010, 00:10 
ALKOHOLIZM JEST BARDZO POWAŻNĄ CHOROBĄ. EWIDENTNIE ZARZĄDZAJĄCY I DZIAŁACZE ZNAJĄ DOBRZE ZASADY FUNKCJONOWANIA CHOROBY ALKOHOLOWEJ I DLATEGO Z TAKĄ ŁATWOŚCIĄ WYKORZYSTYWUJĄ TYCH LUDZI. ALKOHOLIZMU NIE MOŻNA WYLECZYĆ ALE MOŻNA SPOWODOWAĆ ŻE ALKOHOLIK BĘDZIE MÓGŁ WRÓCIĆ DO SPOŁECZEŃSTWA I DO NORMALNEGO ŻYCIA. DO TEGO JEDNAK NIEZBĘDNA JEST POMOC FACHOWCÓW - TERAPEŁTÓW. NIE MA INNEJ DROGI , A TA KTÓRĄ PODĄŻA TA ORGANIZACJA TO CZYSTY BIZNES NA CUDZYM NIESZCZĘŚCIU. CI LUDZIE WRÓCĄ DO PICIA ..ALE TO PEWNIE NIKOGO NIE OBCHODZI...

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: NIE WOLNO ŻEROWAC NA CZYJEJŚ CHOROBIE
WiadomośćDodano: środa, 20 stycznia 2010, 10:09 
Tak to prawda nie wolno zerować na czyjejś chorobie. Problem w tym że ja nie uznaje alkoholików czy narkomanów jako osoby chore. To forma pasożytnictwa, która żeruje na zdrowej części społeczeństwa. Osobników takich powinno się izolować i w żadnym wypadku nie pomagać. Jak ktoś na własne życzenie zmarnował sobie zdrowie i doprowadził swoich bliskich na margines życia społecznego, to nie zasługuje nawet na to aby go nazwać homo sapiens. A skoro nie należy do istot rozumnych, to powinien być też odpowiednio traktowany.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: wtorek, 14 czerwca 2011, 09:48 
Witaj. Jestem kierownikiem Programu ProPsychiatria w ramach Fundacji Otwarta Brama. zapraszam na naszą stronę www.otwartabrama.org.pl - ale tam wszystkie maila trafiają do naszej Prezes, P. Magdaleny Zgraji. Jeżeli chcesz skontaktować się bezposrednio ze mną - to zawiaduję naszym forum pod nickiem Jolan, adres www.psychiatria.adresforum.pl
mójprywatny mail ijona16@wp.pl
tel. 692328473
gg 34905118
Iza
kierownik Programu ProPsychiatria

zapraszam

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: piątek, 17 czerwca 2011, 10:48 
Proszę ALKOHOLIKA o udostępnienie mi Jego maila, jeżeli jest zainteresowany wsparciem Fundacji Otwarta Brama, Programu ProPsychiatria, bym mogła przekazać go osobie, zajmującej się problemami z alkoholem

mailto Ijona16@wp.pl
gg 34905118
tel. 692328473

pozdrawiam serdecznie

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach