Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Re: Młodzi ludzie nie chcą się angażować. To prawda?
WiadomośćDodano: wtorek, 28 kwietnia 2009, 09:13 
Gość napisał(a):
Większość młodzieży nie jest chętna do pomocy, jednak znajdują się tacy co oddadzą życie za chociażby jeden uśmiech od drugiej osoby... Niestety bardzo trudno jest znaleźć pojedynczym osobom placówkę, w której można pomoc.! Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś pomysły, proszę pisać. Moi przyjaciele i ja z ogromną chęcią dołączą do 'grona wspaniałych'.! Pozdrawiam.

No tak, właśnie uśmiecham się do Was i Wam podobnych osób. Pragniemy znależć takie osoby i zaprzyjażnić się z nimi i dla dobra innych, wyruszyć po uśmiech. Jesteśmy otwarci. Jeśli ta deklaracja jest aktualna to zapraszam do kontaktu galeriawawa@wp.pl
Pozdrawiam

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: poniedziałek, 11 maja 2009, 16:45 
__CHLEB typu KR-IRL (...)

Ostatnio edytowano wtorek, 2 czerwca 2009, 10:34 przez bogdan, łącznie edytowano 3 razy
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach forum.ngo.pl treści reklamowych

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:09 
Witam
Nazywam się Beata Adamska - jestem doradcą finansowym. (...)

Ostatnio edytowano wtorek, 2 czerwca 2009, 10:33 przez bogdan, łącznie edytowano 2 razy
treść niezgodna z regulaminem forum

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: środa, 16 grudnia 2009, 20:16 
:arrow: CHCIAŁABYM ODPOWIEDZIEC NA POST I ZAPRZECZYC CO DO TEGO ŻE MŁODZI LUDZIE NIE CHCA SIE ANGAZOWAC SAMA ANGAZUJE SIE OD KAD MIAŁAM 6 LAT TERAZ MAM 22 I ANGAZUJE SIE W WIELU AKCJACH ZRESTA JAK I WIELE MOICH KOLEZANEK I KOLEGÓW UWAZAMY ZE JESLI MOZNA POMUC TO POMAGAMY BO MOZE I KIEDYS NAM WSZYSTKIM BEDZIE POTRZEBNA POMOC ANGAZUJEMY SIE ILE MOZEMY JA MAM 3 DZIECI ALE KIEDY TYLKO MOGE POMAGAM BO TAK TRZEBA BO TAK MNIE UCZONO BO TAK NAKAZUJE MI ROZUM I SERCE ZNAM WIELE OSÓB KTÓRE POMAGAJA JEST WIELU WOLONTARIUSZY W SZKOŁACH ITP JAK WOGULE MOZNA POWIEDZIEC ZE MŁODZI LUDZIE NIE CHCA SIE ANGAZOWAC A NA ZBIÓRKACH ŻYWNOSCI W SKLEPACH PRZY DOROSŁYCH PRZECIEZ STOI MŁODZIEŻ DZIECI I GDZIE NIBY TEN BRAK ZAANGAZOWANIA??

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: wtorek, 26 kwietnia 2011, 11:17 
Myślę, że wolontariat jest coraz bardziej popularny. Ludzie młodzi chcą się angażować, a przy tym nabierać nowego doświadczenia już od najmłodszych lat. Znam mnóstwo osób, które z chęcią uczestniczą w wolontariacie. I to cieszy :)

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: niedziela, 15 maja 2011, 10:21 

Teraz nikt nie chce się angażować. Choć u nas więcej młodych niż starych działa.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach