Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Sprawozdanie merytoryczne - wzór ,gdzie wysłać ,konsekwencje
WiadomośćDodano: sobota, 4 lutego 2017, 18:30 
Witam mam pytanie odnośnie sprawozdania merytorycznego A mianowicie czy ktoś ma wzór dla fundacji , gdzie mogę znaleźć , fundacja jest w województwie mazowieckim do kogo mam to wysłać i jest już po czasie ,więc jakie są konsekwencje . Fundacja istnieje od zeszłego roku ale był taki zarząd że olal sprawę a więc na początku tego roku zmienił się zarząd i teraz próbujemy z nowym zarządem nadrobić niedociągnięcia pozostawione przez tamten zarząd . SPRAWA BARDZO PILNA PROSZĘ O POMOC . Z góry dziękuję za pomoc . Pozdrawiam Jarek

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Sprawozdanie merytoryczne - wzór ,gdzie wysłać ,konsekwe
WiadomośćDodano: wtorek, 7 lutego 2017, 22:40 

Jeśli fundacja powstała w ubiegłym roku to ma czas na złożenie sprawozdania z działalności fundacji za 2016 rok do końca 2017 roku.

Wzór sprawozdania jest określony w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 8 maja 2001 r.
w sprawie ramowego zakresu sprawozdania z działalności fundacji. Wystarczy wpisać to w wyszukiwarkę.

Natomiast jak nie wiesz do kogo je wysłać to to w odpisie z KRS w rubryce 8 - Organ sprawujący nadzór , będzie wpisany minister któremu należy je dostarczyć. Siedziba fundacji nie ma tu żadnego znaczenia.

Natomiast znacznie szybciej trzeba będzie złożyć do urzędu skarbowego sprawozdanie finansowe.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach