Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Sprawozdanie merytoryczne -fundacja wzór konsekwencje PILNA
WiadomośćDodano: sobota, 4 lutego 2017, 19:06 

Witam mam pytanie odnośnie sprawozdania merytorycznego A mianowicie czy ktoś ma wzór dla fundacji , gdzie mogę znaleźć , fundacja jest w województwie mazowieckim do kogo mam to wysłać i jest już po czasie ,więc jakie są konsekwencje . Fundacja istnieje od zeszłego roku ale był taki zarząd że olal sprawę a więc na początku tego roku zmienił się zarząd i teraz próbujemy z nowym zarządem nadrobić niedociągnięcia pozostawione przez tamten zarząd . SPRAWA BARDZO PILNA PROSZĘ O POMOC . Z góry dziękuję za pomoc . Pozdrawiam Jarek

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Sprawozdanie merytoryczne -fundacja wzór konsekwencje PI
WiadomośćDodano: czwartek, 9 lutego 2017, 14:40 

jareknowy napisał(a):
Witam mam pytanie odnośnie sprawozdania merytorycznego A mianowicie czy ktoś ma wzór dla fundacji , gdzie mogę znaleźć , fundacja jest w województwie mazowieckim do kogo mam to wysłać i jest już po czasie ,więc jakie są konsekwencje . Fundacja istnieje od zeszłego roku ale był taki zarząd że olal sprawę a więc na początku tego roku zmienił się zarząd i teraz próbujemy z nowym zarządem nadrobić niedociągnięcia pozostawione przez tamten zarząd . SPRAWA BARDZO PILNA PROSZĘ O POMOC . Z góry dziękuję za pomoc . Pozdrawiam Jarek

Dzień dobry,

sprawozdanie merytoryczne a właściwie sprawozdanie z działalności fundacji, fundacja sporządza na podstawie Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie ramowego zakresu sprawozdania z działalności fundacji. Jest robione w danym roku za rok poprzedni (np. w 2017 za 2016) i wysyłane do końca roku do ministra właściwego ds. fundacji.
Informacje na ten temat także tutaj: http://poradnik.ngo.pl/roczne-sprawozdanie-merytoryczne

Pozdrawiam,
Monika Chrzczonowicz

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach