Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 2 ] 
Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: SPRAWOZDANIE FINANSOWE
WiadomośćDodano: czwartek, 1 marca 2018, 15:21 
Prowadzę ksiegowość Fundacji ,która nie prowadzi działalnosci gospodarczej. Czy mogę zrobić sprawozdanie finansowe wg zał. 1 do ustawy o rachunkowości? czy musze zrobić wg załacznika nr6? Wygodniej jest mi zrobic wg zał. 1 - bo tak mi się drukuje z programu - stad moje pytanie.


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
Zobacz profil
 Tytuł: Re: SPRAWOZDANIE FINANSOWE
WiadomośćDodano: czwartek, 1 marca 2018, 15:46 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 12:07
Wiadomości: 1372
Lokalizacja: Wrocław
Możesz. W art. 46 ust. 6. , 47 ust.5 i art. 48 ust. 6 uor są odpowiednie zapisy zezwalające. Musicie jednak dokonać wyboru, że sporządzacie sprawozdanie zgodnie z zał. nr 1 i wpisać w to polityce rachunkowości.


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 2 ] 

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich wiadomości

Szukaj:

Masz konto? Wpisz nazwę użytkownika i hasło

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  
cron