Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: chec pracy
WiadomośćDodano: poniedziałek, 2 lutego 2009, 17:14 
Czy w naszym panstwie jest mozliwe otwarcie wlasnego biznesu?Czy panstwo polskie robi cokolwiek zeby niezezarly nas zus i podatki.wydaje mi sie ze rzad nierobi nic.Mam tego dosc ,biedy i upokorzen! :evil:

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: chec pracy
WiadomośćDodano: piątek, 6 lutego 2009, 04:01 
To wez sie do roboty
Jakos 2,7 mln ludzi w tym kraju prowadzi z powodzeniem jednoosobowe podmioty gospodarcze,zatrudnia pracownikow i placi na nieudacznikow. :lol:

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: piątek, 25 września 2009, 19:23 
Nie chodzi o to czy jesteś nieudacznikiem czy nie. Chodzi o fakt związany ze złodziejstwem w tym państwie.

Zgłoś tą wiadomość

WiadomośćDodano: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 19:51 
Dokładnie. Ja ubiegałam sie w zeszłym roku o dofinansowanie na pierwsza działalność gospodarczą. Miałam porządnie napisany wniosek, wszytsko bez zastrzeżen. Panie z UP co jakis czas dzwoniły, że coś trzeba donieść, oczywiście w tym czasie wycofywały wniosek, poźniej usłuszałam,że nie ma juz pieniędzy. Poszłam do WUP i dowiedziała się, że pieniądze właśnie wysłano ( kolejna pule ) Wiec z powrotem z wnioskiem... I co i nic. Pieniądze juz dawno były przeznaczone dla wybranych osób. A ze mnie przez 4 m-ce robiono idiotkę. Takie mamy Państwo i taka pomoc.
Ps. Nie mówie ze tak jest wszedzie, ale na śląsku ciężko cokolwiek wywalczyć.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach